Gwarantuje kompleksową i profesjonalną obsługę z indywidualnym projektem, doborem materiałów, kolorów i AGD. Wykonujemy meble kuchenne na wymiar wraz z montażem. Meblujemy apartamenty kompleksowo z okładzinami ściennymi i nietypowymi meblami, drzwiami oraz całe mieszkania, domy. 

Realizacja prac powierzonych od architektów i projektantów wnętrz, adaptacje projektów z obsługą i pomocą techniczną oraz wykonanie mebli.

Specjalizacją są meble kuchenne nowoczesne i kuchnie nowoczesne. W ramach usługi  wykonuje projekty kuchni wraz z wykonaniem mebli na zamówienie. Poza nowoczesnymi, wykonujemy także kuchnie klasyczne, stylizowane, oraz mieszane stylowo.

Standardowo używamy wysokiej jakości komponentów z cichym domykiem. Są to szuflady samohamowne np. Blum Tandembox i Intivo, fronty z zawiasami i hamulcami Blum. Systemy unoszenia frontów Blum Aventos lub z siłownikami gazowymi, kosze cargo z cichym domykaniem firm Peka i Rejs. Dla wymagających, wspomaganie elektryczne otwierania Servo-Drive. Jest też możliwość użycia tańszych zamienników na życzenie klienta.

Wykonujemy wszystkie meble na zamówienie, zgodnie z projektem. W ofercie nie tylko meble do kuchni, ale także łazienkowe, biurowe, zabudowy wnęk, szafy, sypialnie i inne zabudowy typowe i nietypowe.

Bardzo duże możliwości wyboru blatów kuchennych w tym: 
Blaty laminowane, blaty granitowe, konglomerat kwarcowy, żywiczno kamienne blaty corianowe - staron, szklane hartowane
blaty barowe, fornirowane, lakierowane, szklane.... 

Fronty fornirowane z nieograniczonym wyborem oklein, lakierowane w pełnej palecie kolorów, połysk, mat, półmat. Ramki aluminiowe ze szkłem i fototapetą, także szklane bezramkowe. Klasyczne i nowoczesne fronty drewniane a także możliwość wykonania frontów z tańszych rozwiązań jak płyta meblowa i mdf foliowany.

Dostępna niezliczona ilość akcesoriów firm Peka i Rejs itp ułatwiających użytkowanie mebli, takie jak kosze cargo maxi, midi i mini, wkłady szufladowe, kosze do segregacji odpadów i inne.

Szkło lakierowane lacobel na ściany zamiast płytek, blachy inox, okładziny ozdobne, fototapety, szkło hartowane, kolor na zamówienie

Zabudowa wnęk, Szafy otwierane, Szafy nietypowe - skomplikowane, systemy przesuwne aluminiowe i bezramkowe, system składany, przesuwny elektryczny itd, z dowolnym wypełnieniem: szkło kolorowe lacobel, lustra, lustra kolorowane, szkło matowe, płyta, fornir, tapeta, fototapeta, pełna dowolność.

Opisy porady w dziale mebli kuchennych

Zasady wyceny znajdują się w zakładce cennik mebli


meble kuchenne kraków

meble do łazienki na wymiar

kuchnia biała lakierowana kraków

ława nowoczesna mobilna

stół biały lakierowany