Zapewniam porady i pomoc w zakresie doboru materiałów, technologi i kolorów w ramach wykonywanych prac na każdym ich etapie. Moja wiedza i znajomość trendów budowlano dekoratorskich może państwu pomóc w dokonywaniu dobrych wyborów.

Projektowanie wnętrz po co ???

Ma ono wiele zalet. Pozwala na zredukowanie błędów, które mogą powstać przy pracach nie zaplanowanych, na lepsze dostosowanie przestrzeni życiowej do człowieka. Staje się powoli standardem w  wykańczaniu mieszkań, domów. Usługa ta zdobywa coraz większą rzesze klientów z racji tego iż współczesne trendy, myślenie, wymagania, styl życia ludzi zmieniają się.  Ukazuje klientom w bardziej przybliżony sposób pomieszczenie zanim zostanie wykonane.

Projekty mebli? aaa nie wystarczy rysunek na kartce?

Już coraz więcej klientów nie zadowoli się opisem ustnym bądź rysunkiem odręcznym na kartce, przedstawiającym mebel jaki chcą zamówić.Dobrze przedstawiony i technicznie opisany rysunek pozwala na wyeliminowanie niezrozumienia między wykonawcą a zamawiającym. Ładny szkic perspektywistyczny na miejscu odręcznie wykonany jeszcze robi wrażenie, ale na współczesnego człowieka jednak lepiej działa obrazek 3D stworzony na komputerze. Oczywiście praca na komputerze to teraz podstawa w komunikacji projektowej z klientem i ułatwienie pracy zwłaszcza przy przy częstych zmianach w projektach. 

Odpowiednie fachowe wykonanie.....?

Każdy z nas ma różną wrażliwość i stopień technicznego, plastycznego zmysłu oraz wrażliwość estetyczną. To co dla jednego jest dobrze wykonane dla drugiego może być wykonane niedostatecznie. Standardy wykończeń może i są trochę lepsze niż kilkanaście lat temu ale nie zawsze. Oczywiście nie nie zawsze da się zrobić wszystko idealnie, ale jeśli można coś zrobić lepiej to należy tak to wykonać.


kładzenie płytek łazienkowych


Blaty kuchenne granitowe


mrozu Projekt poleca