Polecam projektowanie kuchni kompleksowo, mebli kuchennych wraz z aranżacją wnętrza oraz usługę e-projektów.

Czy można zrobić dobry i ergonomiczny projekt kuchni w 10-15 minut? Pewnie tak ale raczej będzie to przypadek. Ja osobiście myślę, że to zbyt ważny aspekt życia domowników żeby go zaniedbać. Oczywiście czasami pomieszczenie jakby samo narzuca układ mebli i ciężko znaleźć alternatywny układ, ale zawsze można go ulepszyć i dopracować, na co trzeba poświęcić trochę więcej czasu. 

Proces projektowania mebli zaczyna się od rozmowy z inwestorem i zdobycia jak największej ilości informacji niezbędnych do przygotowania mebli kuchennych jak i całości wnętrza.

Od jakiegoś czasu kuchnia, to najważniejsze miejsce w domu rodzinnym, to już coś więcej niż tylko miejsce pracy, często jest to wizytówka domu i centrum spotkań, rozmów wszystkich domowników.

Sukces dobrego projektu polega na tym aby projektant współpracował z inwestorem. Klient musi poczuć, że to pomieszczenie powstaje specjalnie dla niego a nie jest sztywną wizją autora. Podstawowym zadaniem projektanta mebli kuchennych jest pomóc klientowi stworzyć pomieszczenie z którego będzie zadowolony przez lata. 

Zgodnie z moim doświadczeniem z tematyką jaką są meble kuchenne na wymiar i techniczną wiedzą na ten temat, dobieram i proponuje optymalny kształt, rozłożenie, wyposażenie mebli, poparte sugestiami klienta. Taka wstępna propozycja na kuchnie jest poprawiana, zmieniana we współpracy z zamawiającym i powstaje projekt kuchni. Dobieramy wyposażenie oraz materiały w ten sposób aby budżet oraz oczekiwania klienta spotkały się w wspólnym punkcie. 

Co zawierają projekty kuchni: Dokumentacje projektową czyli rysunki w 3d i 2d, punkty wodne, świetlne, elektryczne, osprzęt AGD, wykaz materiałów  i akcesoriów

W ofercie także e-projekty bez wyjazdu pomiarowego i bez spotkania, kontakt na zasadach telefoniczno emailowych, to optymalne rozwiązanie dla klientów przebywających za granicą.

Ceny projektów wyliczane indywidualnie, jeśli wykonujemy meble kuchenne to projekt jest w ich cenie  projekty cennik 


meble kuchenne na wymiar

Przykładowy przebieg pracy z klientem:

- kontakt telefoniczny od klienta ze Szwajcarii, zainteresowanego zrobieniem kuchni w domu w Dębowcu województwie Podkarpackim

- Wyjazd do Dębowca na spotkanie z przebywającym chwilowo w kraju klientem, na którym dobieramy materiały, kolory i ustalamy wstępną wizje kuchni na rysunkach

- Przygotowuje i przedstawiam klientowi wizje w 3D kuchni i wykonuje wstępną wycenę wysyłając na meila

- klient w rozmowie telefonicznej akceptuje ofertę i działamy dalej

- Dopieszczam projekt pod potrzeby klienta i ustalamy wszystko kontaktując się przez Skypa, przedstawiam rysunki i zdjęcia produktów, AGD oraz rysunki projektowe mebli

- Po ustaleniach ostatecznych, meble zostają rozpisane i trafiają do zamówień i produkcji

- Klient między czasie zamawia uzgodnione AGD w sklepach internetowych

- umawiamy i wykonujemy pierwszy montaż mebli i pomiar pod blaty granitowe,

- po kliku tygodniach odbywa się montaż granitu i pomiar szyb na ściany

- po tygodniu, montujemy szyby oraz dopracowujemy meble na gotowo razem z AGD

- Klient po kilku dniach przyjeżdża do polski, telefonuje do mnie z pochwałą :)


i dla takich chwil właśnie warto to robić :)


kuchne kraków